O nas

Orbitvu jest światowym liderem w branży automatyki fotograficznej. Dzięki silnemu zespołowi badawczo-rozwojowemu i zakładowi produkcyjnemu o powierzchni ponad 3000 m2 projektujemy, rozwijamy i produkujemy cały nasz sprzęt i oprogramowanie we własnym zakresie.

Opis stanowiska

Szukamy osoby, która wesprze nasz Dział Treningu i Szkoleń. Jeśli jesteś entuzjastą fotografii o rozwiniętym poczuciu estetyki, osobą chętną do nauki i wymiany doświadczeń, osobą dokładną, systematyczną i zorientowaną na wyniki – dołącz do nas!

Obowiązki

  • realizacja szkoleń z obsługi urządzeń oraz fotografii
  • uczestnictwo w tworzeniu contentu technicznego
  • wsparcie fotograficzne działań firmy Orbitvu

Wymagania

  •  znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość podstaw fotografii
  • zdolności interpersonalne
  • dobra organizacja pracy – umiejętność  pracy nad wieloma projektami w tym samym czasie
  • asertywność
  •  gotowość do szkoleń wyjazdowych

Mile widziane

  • doświadczenie w fotografii produktowej
  • doświadczenie w pracy z klientem
  • kreatywność

Oferujemy

  •  pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o globalnym zasięgu
  • ciekawe wyzwania
  • pakiet socjalny oraz dofinansowanie karty Multisport, pakiet medyczny
  • dobrą kawę bez ograniczeń

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: [email protected] wraz z poniższą klauzulą:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie (w tym zdjęcia jeśli załączono) przez ORBITVU Sp. z o.o. do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach, proszę o dopisanie: “Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ORBITVU Sp. z o.o. na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Aby dowiedzieć się, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe, kliknij tutaj.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami